Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

(UA)

Iнтерфлокс Орал

Розчин для орального застосування

 

Опис:

Прозорий розчин жовтуватого кольору для орального застосування.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

енрофлоксацину …………………..100,0 мг

Допоміжнi речовини: молочна кислота, бензиловий спирт, дистильована вода. 

 

Фармакологічні властивості:

Енрофлоксацин належить до антибiотикiв групи фторохiнолонiв. Препарат гальмує синтез ензиму – ДНК-гiрази, що є головним фактором каталiзу ДНК в ядрi мiкробної клiтини, в результатi чого наступає швидка бактерицидна дiя, ступiнь якої залежить вiд концентрацiї енрофлоксацину, при цьому загибель чутливых до препарату клiтин бактерiй  спостерiгається протягом 20-30 хвилин пiсля його дiї. Енрофлоксацин надає значний постантибiотичний ефект вiдносно грамнегативних i грампозитивних бактерiй, проявляє ефективнiсть як в латентнiй фазi, так i фазi розмноження бактерiй. Енрофлоксацин дiє бактерицидно на грампозитивнi та грамнегативнi бактерiї (Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella spp., Campylobacter spp., E. coli, Enterobacter spp., Shigella spp., Aeromonas spp., Haemophilus spp., Proteus spp., Yersinia spp., Serratia spp., Vibrio spp., Pasteurella spp. and Salmonella spp), а також проявляє мiкоплазматичную дiю (Mycoplasma spp.).

Застосування:

Лікування свиней, свiйськой птиці (кури, курчата, індики), телят, ягнят, козенят при захворюваннях травного каналу та органів дихання, що спричиненi мiкроорганiзмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування:

Перорально з питною водою у дозах:

телята, ягнята, козенята віком до 13 тижнів – 2,5-5 мг енрофлоксацину на кг маси тіла (1 мл препарату на 20-40 кг маси тіла) протягом 3-5 діб; випoювати з молоком, замінниками молока, водним розчином електролітів або водою;

свiйська птиця (кури, курчата, індики) – 1 л препарату на 2000 л питної води (добова доза становить 10 мг енрофлоксацину на кг маси тіла або 1 мл препарату на 10 кг маси тіла). Для лікування сальмонельозу та пастерельозу курс лікування становить 5-10 діб, в інших випадках тривалість курсу лікування становить 3-5 діб;

свині – 1 л препарату на 1000 – 3000 л питної води протягом 3-5 діб. Добова доза становить 2,5-5 мг енрофлоксацину на кг маси тіла (1 мл препарату на 20-40 кг маси тіла).

Медикаментозний  розчин  має бути єдиним джерелом води під час лікування.

Воду з препаратом потрібно змінювати кожні 24 години.

Протипоказання:

Не застосувати препарат  тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину, а також  тваринам з печiнковою та нироковою недостатністю.

Не використовувати при виявленні стійкості до фторхінолонів.

Не застосовувати курям-несучкам, якщо яйце використовується в їжу людям. Не використовувати для профілактики.

Застереження:

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 (телята, вівці, кози, свині) та 5 (бройлери, індики) діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

При застосуванні Інтерфлоксу у племінної птиці, використовувати яйця для інкубації рекомендується не раніше ніж через 14 діб, після останнього застосування препарату.

Форма випуску:

Пластіковi флакони по 1000 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С.

Термін придатності – 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

———————————————————————————————————————————————————–