Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

+ 38 (095) 282-08-83;

info@interchemie.com.ua

(UA)

Інтертрім

Cтерильний розчин для ін’єкцій – Для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий розчин жовтуватого кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовині:

триметоприму – 40 мг,

сульфаметоксазолу  – 200 мг.

Допоміжні речовини: моноетаноламін, N-метил-2-піролідон, спирт бензиловий, пропіленгліколь, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

 Фармакологічні властивості:

Інтертрим – комбінований хіміотерапевтичний препарат з широким антимікробним спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (E.coli, Haemophilus spp., Pasteurellaspp., Salmonellaspp.,Stahylococcusspp., Streptococcussppта інші). Активний також до більшості анеробних бактерій.Діючими речовинами препарату є сульфаметоксазол та триметоприм, які у поєднанні виявляють синергічний ефект, поетапно блокуючи синтез пурину у бактеріальній клітині.

Сульфаметоксазол (сульфаніламід)  є  бактеріостатичним антибактеріальним препаратом, який втручається в біосинтез фолієвої кислоти в бактеріальних клітинах. Сульфаметоксазол по своїй будові схожий до параамінобензойної кислоти. Замінюючи  молекулу параамінобензойної кислоти в дигідрофолієвій кислоті, запобігає  формуванню фолієвої кислоти, яка потрібна для синтезу нуклеїнової кислоти та розмноження бактеріальних клітин. Сульфаметоксазол володіє бактеріостатичною дією проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а саме: Staphylococcusspp., Streptococcusspp., Corynebacteriumspp.,Klebsiellaspp.,  Shigellaspp., Salmonellaspp., Pasteurellaspp., Bordetellaspp., Haemophilusspp., Proteusspp..

Триметоприм (диамінопіримідин) є інгібітором дигідрофолатредуктази. Блокуючи фермент дигідрофолатредуктазу, запобігає перетворенню  дигідрофолієвої кислоти до тетрагідрофолієвої кислоти, яка відіграє  важливу роль при формуванні коферментів, і приймає участь в синтезі бактеріальных нуклеїновых кислот. Триметоприм володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а саме: Actinomycesspp., BacillusanthracisBordetellaspp., Brucellaspp., Clostridiaspp., Corynebacteriumspp., Ecoli,Haemophilusspp., Klebsiellaspp.,  Pasteurellaspp., Proteusspp., Salmonellaspp., Staphylococcusspp.,Streptococcusspp. та Campylobacterspp.

Застосування:

Лікування великої рогатої худоби, телят, овець, кіз та свиней при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечовивідних шляхів, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфаметоксазолу, а саме: EcoliHaemophilusspp.Pasteurellaspp.Salmonellaspp., Staphylococcusspp.,Streptococcusspp.

Дозування:

Внутрішньом’язово у дозі 1 мл препарату на 10-20 кг маси тіла двічі на добу протягом 3-5 діб.

Потрібно максимально точно знати массу тіла тварини, для точного розрахунку кількості препарату.

Кози мають підвищену чутливість до сульфаніламідів, тому призначати та застосовувати препарат для них слід з особливою обережністю.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до триметоприму та сульфаметоксазолу.

Не призначати тваринам з порушенням функції нирок та печінки, а також при дискразії крові.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо, дозволяється через 12 діб, після останнього застосування препарату. Cпоживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони з темного скла закриті гумовим корком, під алюмiнієву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Tемне, недоступне для дітей місце при температурі від 150 до 250С.

Термін придатності –3 роки.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 20 до 80С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————————————————————————–