Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

Альбенол-100 Орал

Суспензія для орального застосування

Опис:

Суспензія жовтого кольору для орального застосування.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

альбендазол - 100 мг,

наповнювачі: (ксантанова камідь, тартразин, лецитин, симетикон, бензиловий спирт, лимонна кислота, дистильована вода) до 1мл.

Фармакологічні властивості:

ATC vet QP52A – протитрематодні, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати(QP52AC11, альбендазол).

Діючою речовиною препарату є альбендазол, який належить до бензимідазолів.  Альбендазол зв’язується з тубуліном в клітинах гельмінтів, блокує метаболічні ферменти малатдегідрогеназу та фумаратредуктазу, що призводить до погіршення енергоутворення в тілі паразита, голодування та смерті.

Альбендазол активний щодо дорослих форм паразитів, а також їх личинок. Препарат ефективний проти шлунково-кишкових та легеневих нематод також трематод та цестод у  великої рогатої худоби: Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylusspp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica. У телят: Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylusspp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica. У кіз: Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylus spp.,Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica. У овець: Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylus spp.,Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica.

У дрібних жуйних при оральному застосуванні альбендазол добре всмоктується в тонкому відділі кишечника (у ВРХ абсорбція складає 50% від оральної дози). Це сприяє швидкому проходженню першого етапу метаболізму альбендазолу в печінці. Його основний метаболіт – сульфоксид альбендазолу має ангельмінтні властивості (період піврозпаду 8.5 годин). Сульфоксид альбендазолу широко розповсюджується по всьому організму включаючи жовч, печінку, спинномозкову рідину.  Сульфоксид альбендазолу виводиться з жовчю; та невелика кількість виділяється з сечею.

Застосування:

Профілактика  і лікування великої рогатої худоби, телят, кіз, овець при інвазійних захворюваннях, викликаних:

у  великої рогатої худоби - Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylus spp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp.,Fasciola hepatica.

у телят - Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylus spp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica.

у кіз - Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloidesand Trichostrongylus spp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica.

у овець - Bunostomum, Cooperia, Chabertia, Haemonchus, Nematodirus, Oesophagostomum, Ostertagia, Strongyloides and Trichostrongylus spp., Dictyocaulus viviparus and Dictyocaulus filarialMonieza spp., Fasciola hepatica.

Дозування:

Для орального застосування. Перед вживанням добре збовтати.

Велика рогата худоба, телята

1 мл на 12 кг маси тіла

Велика рогата худоба, телята,  лікування фасціользу (трематоди)

1 мл на 10 кг маси тіла

Вівці і кози

1 мл на 20 кг маси тіла

Вівці і кози, лікування фасціользу (трематоди)

1 мл на 12 кг маси тіла

Щоб гарантувати правильне дозування, потрібно точно визначити масу тварини настільки, наскільки це можливо.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до альбендазолу, та хоча б на один з наповнювачів.

Не застосовувати препарат у перші 45 днів вагітності тварин.

Застереження:

Забій на м`ясо великої рогатої худоби дозволяється через 12 діб, вживання молока через 4 доби, телят – через 12 діб, кіз – через 12 діб, вживання молока через 4 доби, овець – через 12 діб.

Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Поліетиленові контейнери по 1000 мл.

Зберігання:

Tемне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С.

Контейнер з препаратом тримати герметично закритим.

—————————————————————————————————————————————————————–