Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

КАСТРАН

Стерильний розчин для ін'єкцій, для ветеринарного застосування

Опис: 

Розчин для ін'єкцій.

Склад: 

1 мл препарату містить діючі речовини:

ацепромазину малеат

15,0 мг


Допоміжні речовини: бензиловий спирт,натрію гідроксид, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості: 

ATC-vet класифікаційний код: QNO5 Психолептики. 

Ацепромазину малеат — нейролептик групи фенотіазинів, тобто препаратів седативного напрямку. Седатація полягає у зниженні чутливості до зовнішніх факторів. Дія направлена на блокування допамінергічних рецепторів різного рівня в центральній нервовій системі. Допаміновий медіатор центральної нервової системи регулює поведінку, рухову активність, секреторну функцію і блювоту. Ацепромазин діє на фронтальні і мезолімбальні допамінергічні структури (блокування допамінергічних рецепторів, які відповідають за психотропні властивості головного мозку, тобто за поведінку тварини).

Застосування:

Препарат застосовують тваринам для премедикації перед хірургічним втручанням; для послаблення болю у великої рогатої худоби, коней, свиней, собак та котів; як заспокійливий засіб для агресивних тварин перед оглядом і транспортуванням.

Дозування:

Внутрiшньовенно, внутрiшньом’язово, у дозах

Велика рогата худоба, телята, коні, свині:

для заспокоєння, незначної релаксації, премедикації перед хірургічним втручанням застосовують внутрішньовенно по 0,5 мл на 100 кг маси тіла або       внутрiшньом’язово по 1,0 мл на 100 кг маси тіла; для тривалого заспокоєння вводять внутрішньовенно по 1,0 мл на 100 кг маси тіла або внутрiшньом’язово по 2,0 мл на 100 кг маси тіла тварини

Собаки, коти: 

для заспокоєння, незначної релаксації, премедикації перед хірургічним втручанням застосовують по 0,25 мл на 10 кг маси тіла внутрішньовенно або внутрiшньом’язово; для тривалого заспокоєння застосовують по 0,5 мл на 10 кг маси тіла внутрішньовенно або внутрiшньом’язово.

Протипоказання: 

Не застосовувати тваринам із порушеннями функцій печінки, серця та легенів, цукровим діабетом.

Не застосовувати вагітним тваринам.

Не застосовувати препарат разом з органофосфатами (інсектицидами).

Не застосовувати препарат разом з місцевими анестетиками.

Не застосовувати препарат у випадках гіпотермії, гіпотензії, гіповолемічній анемії (анемія внаслідок крововтрати), гіповолемічного шоку.

Не застосовувати препарат при інтоксикації стрихніном

Застереження:

Жеребцям рекомендовано застосовувати препарат тільки внутрішньом'язово, дотримуючись мінімальної дози. У препарата повністю відсутній аналгетичний ефект, для обезболювання слід застосовувати додатково анальгетик. Необхідно враховувати підвищену чутливість до препарату собак деяких порід, а саме: грейхаунди, собаки крупних порід, боксери та інші представники брахіцефальних порід.

Внутрішньовенно вводити повільно! Уникати контакту препарата зі шкірою. Збільшення дозування не призводить до пролонгації.

Забій тварин на м`ясо дозволяється через 5 діб, а споживання молока в їжу людям — через 1 добу після останнього застосування препарата. До зазначеного терміну продукцію утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, відповідно до висновку лікаря ветеринарної медицини

Форма випуску:

Флакони з темного скла закриті гумовим корком під алюмiнiєву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне місце при температурі від +15°С до +25°С.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від +2°С + 8°С

Термін придатності - 3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

———————————————————————————————————————————————————–