Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

(UA)

ЕЛЕКТРОСОЛ Орал

Оральний розчин для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий безбарвний розчин.

Склад: 

1 мл препарату містить діючу речовину:

Глюкоза 280 мг
Натрію хлорід 110 мг
Гліцин 45 мг
Калію хлорід  13,5 мг
Піросульфіт натрію 5 мг
Натрію цитрат 5 мг
Натрію дігідрофосфат 22 мг

 

Фармакологічні властивості:

Препарат поповнює організм тварини при дегідратації глюкозою, електролітами та гліцином. Глюкоза – джерело енергії для обмінних процесів в організмі. При застосуванні всередину глюкоза повільно всмоктується у шлунку, після чого змінює осмотично-динамічну рівновагу між плазмою крові та тканинною рідиною і безпосередньо впливає на перебіг біохімічних процесів в тканинах, тим самим активізує функцію внутрішніх органів.

Електроліти – нормалізують водно-електролітну рівновагу, регулюють осмотичний тиск крові, компенсують втрачені іони натрію, калію, хлору, зменьшують токсичні явища, поліпшують функцію серцево-судинної і нервової систем.

Гліцин нормализує функцію нервової системы в період гиперзбудження, втоми та інтоксикації, приймає участь у синтезі протеїну крові, який, в свою чергу, є необхідним для утворення еритроцитів і транспортуванні гормонів та антитіл.

 

Застосування:

Комбінована форма препарату є допоміжним підтримуючим засобом для ослаблених, виснажених, обезводнених тварин та птиці, як антистресове при підвищенній температурі в приміщенні, при дисбалансі електролітів та углеводів в організмі, при втраті живої ваги; при втратах крові, надмірному потовиділенні, запальних процесах травної системи; у післяопераційному періоді;  при лихоманці, проносах та блювоті. Препарат використовують з метою прискорення і скорочення процесу линьки у птиці, а також при канібалізмі та мочекислому діатезі. Новонародженим телятам при шлунково-кишкових захворюваннях, що супроводжуються діареєю і дегідратацією для компенсації втрачених електролітів і води.

 

Дозування: 

Перорально з питною водою.

Велика рогата худоба, телята, вівці, кози, свині: двічі на добу, 50 мл на літр питної води, протягом 2 – 4 днів.

Птиця: 1 л препарату на 750 – 1000 л питної води протягом 2-4 днів.

 

Застереження:

Пiсля розчинення препарату в водi такий розчин необхiдно використати протягом 24 годин.

Форма випуску:

Пластикові флакони по 1000 мл.

Зберігання:

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С

Термін придатності – 3 роки.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від

+2°С + 8°С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

———————————————————————————————————————————————————–