Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

Глюкортін-20

Cтерильний розчин для ін’єкцій – Для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий розчин для ін’єкцій.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

дексаметазон основа (як натрію фосфат)

2,0 мг

Допоміжнi речовини: метабісульфіт  натрію, бензиловий спирт, цитрат натрію,

динатрій эдетат, пропілен гліколь, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

Дексаметазон – синтетичний глюкокортикостероид  з сильною антифлогістичною, антиалергічною і іншими гормональними та метаболічними ефектами.

Протизапальна дія дексаметазону в 25-30 разів вища ніж у природного кортизону.  Кортикостероїди, такі як наприклад, дексаметазон, важливі при нормальному обміні протеїну,  вуглеводів, та жирів, та контролюють їх обмін  в запальному процесі.

Глюкокортикоїди запобігають розвитку запального процесу: почервоніння, набряку, болючості. Вони також інгібують капілярне розширення і фагоцитоз та запобігають алергічним реакціям, які розвиваються після впливу антигену.

Дексаметазон головним чином впливає на глюконеогенез, зміщуючи глікоген в протеїні, та метаболізм кальцію, затримуючи секрецію кортикотропіну. Глюкокортикоїди також впливають на мобілізацію, окисленя, синтез та депонування жирів. Можливо використовувати при лікуванні надниркової недостатності, але препарат не лікує хворобу, а лише знімає симптоми завдяки протиалергійній та протизапальній дії. Дексаметазон призначають курсами при анафілактичних станах, травмах та струсах спинного та головного мозку.

Застосування:

Метаболічні процеси, такі як: кетоз у великої рогатої худоби або післяродова токсемія у овець та свиноматок..

Неінфекційні запальні процеси, особливо гострі скелетном’язеві запалення, такі як артрит, періартрит, тендовагініт, бурсит, вивихи, запалення м’язів, кісток та сухожиль.

Гості інфекційні захворювання (напр., мастит, метрит, пневмонія) в комбінації з відповідною антибактеріальною терапією.

Алергічний стан такий як астма, алергічне ураження шкіри(екзема, кропивниця, та ін..) ламініт у коней і великої рогатої худоби, укуси змій. Стресовий та шоковий стан. Анафілактичний шок.

Дозування:

Для внутрішньо м’язового та внутрішньовенного застосування. Лікування з дексаметазоном як і з іншими гормонами повинно бути індивідуалізоване.

Для лікування запальних та алергічних запальних процесів рекомендовані наступні дози:

Велика рогата худоба: добова доза 2,5-7,5 мл.  (5,0-15,0 мг). В разі необхідності дозу можна  повторити. Телята, кози, вівці та свині: добова доза  1-2,5 мл (2,0-5,0 мг). В разі необхідності дозу можна повторити. Собаки: добова доза 0,25-0,5 мл (0,5-1,0 мг). В разі необхідності дозу можна повторити. Коти: добова доза 0,06-0,25 мл (0,125-0,5 мг). В разі необхідності дозу можливо повторити. Для лікування кетозу ВРХ доза становить 2,5 – 10 мл одній тварині на добу внутрішньо м’язово,  в залежності від маси та тривалості симптомів хвороби. При шокових станах та адренокортикальній кризі у собак та котів, рекомендована одноразова внутрішньовенна ін’єкція у дозі 4-6 мг/кг маси тіла.

При шокових станах у великої рогатої худоби рекомендована доза 1-4 мг/кг.

Для виклику пологів одноразово у дозі 10 мл після 260 дня вагітності.  Протягом 48-72 годин повинні початися пологи.  Якщо пологи не почалися дозу можна повторити.

Тварини які отримують дексаметазон повинні бути під постійним контролем.

При застосуванні дотримуватись правил асептики.

Протипоказання:

Протипоказаний у останньому триместрі вагітності, в зв’язку з тим, що може викликати передчасні пологи та аборт.

Не використовують у тварин, що страждають від діабету, хронічного нефриту, ниркової недостатності, застійної серцевої недостатності, остеопорозу, крім екстрених випадків.

Не застосовувати при вірусних інфекціях в стадії віремії.

Період повного виведення препарату з організму тварин:

М’ясо корів, кіз - 7 діб

м’ясо свиней - 2 доби

молоко - 1 добa.

Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним травинам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони з темного скла по 50 мл.

Зберігання:

Зберігати в темному місці при температурі від +15°С до +25°С

Термін придатності –3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————————————————————————–