Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

КСИЛА

Стерильний розчин для ін'єкцій, для ветеринарного застосування

Опис: 

Прозора безбарвна рiдина для iн'єкцiй.

Склад: 

1 мл препарату містить діючі речовини:

ксилазину гідрохлорид

23,3 мг


Допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, кислота лимонна, пероксид водню, бензиловий спирт,натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

 

 

Фармакологічні властивості: 

ATCvet класифікаційний код: QN05CМ  – інші снодійні та заспокійливі ветеринарні препарати

Препарат проявляє седативну, аналгезуючу дію, а також діє як міорелаксант. Ксилазин – α2–адренергічний агоніст. Препарат діє на центральну нервову систему, активізацією α2–адренергічних рецепторів, що призводить до зменшення виділення норадреналіну. Стимулюючи α2–адренергічні рецептори, ксилазин проявляє знеболювальну та заспокійливу дії. Також препарат викликає релаксацію скелетних м'язів шляхом блокування інтраневрального передавання імпульсів в ЦНС.

Застосування:

Для премедикації перед хірургічним втручанням, як заспокійливе для агресивних тварин перед оглядом і транспортуванням, для послаблення болю у великої рогатої худоби, коней, овець, собак та котів.

Дозування:

Внутрiшньовенно, внутрiшньом’язово, пiдшкiрно.

Велика рогата худоба - внутрішньом’язово:

Доза І - 0,25 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини - для заспокоєння, незначної релаксації, помірної анальгезії при невеликих операціях.

Доза ІІ - 0,5 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини - викликає середню седативну дію, розслаблення м`язів і анальгезію, які достатні для невеликих операцій на дійках, ратицях (панарицій) та інші. Здатність стояти  зберігається.

Доза ІІІ - 1 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини - сильний прояв усіх ефектів;  застосовують при складних хірургічних втручаннях, у поєднанні з додатковою місцевою або провідниковою анестезією. Здатність стояти у більшості випадків не зберігається.

Доза IV - 1,5 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини - слід вводити лише у виключних випадках, після попереднього голодування протягом декількох годин, при дуже болючих або довготривалих операціях, а також для досягнення довшого періоду заспокоювання і особливо сильної релаксації м`язів. Цю дозу застосовують в окремих випадках.

Коні: 

внутрішньовенно  4 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини, внутрішньом’язово  10 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини.

При складних операціях Ксила застосовують у комбінації з іншими анестетиками внутрішньовенно у дозі 4 мл препарату на 100 кг маси тварини і інгаляційний наркоз.

Вівці: 

внутрішньом`язово у дозі 0,15 мл препарату на 10 кг маси тіла  тварини

Собаки:

внутрішньом`язово або внутрішньовенно у дозі 0,15 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. Препарат можна застосовувати із кетаміном: 0,1 мл Ксила на кг маси тварини та 6,0-10,0 мг кетаміна на кг маси тіла тварини

Коти:

внутрішньом`язово або підшкірно у дозі 0,15 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. Препарат можна застосовувати із кетаміном, в тій же комбінації, як і собакам.

Протипоказання: 

Не застосовувати тваринам із порушеннями функції серця та у період вагітності.

Не застосовувати при хворобах системи дихання .

Не застосовувати при цукровому діабеті (ксилазин зменшує рівень інсуліну).

Не застосовувати при станах непрохідності стравоходу у собак і кішок. Застосовувати дуже обережно при конвульсіях, гострій недостатності нирок або печінки.

З причин небезпеки виникнення аритмій серця не можна вводити ксилазин одночасно з адреналіном та іншими засобами, що збуджують симпатичну систему або відразу після їх введення.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо дозволяють через 3 доби після останнього застосування препарату. Споживання молока людьми дозволяють через 2 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини

Форма випуску:

Флакони із прозорого скла закриті гумовим корком під алюмiнiєву обкатку по 50 мл.

Зберігання:

Сухе, темне місце при температурі від +15°С до +25°С.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від +2°С + 8°С

Термін придатності - 3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

———————————————————————————————————————————————————–