Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

Лiмоксин-200 ЛА

Стерильний розчин для iн’єкцiй – Для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий розчин жовтого кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

Окситетрацикліну гідрохлорид

200 мг

Допоміжнi речовини: магнiю окис, натрiю формальдегид сульфоксилат, бензиловий спiрт, моноетаноламин, 2-піролідон, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

Окситетрациклін – антибіотик з групи тетрациклінів. У терапевтичних дозах окситетрациклін діє бактеріостатично, а при вищих концентраціях він може діяти бактерицидно. Механізм дії окситетрацикліну полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії антибіотика з рибосомами, а також у зменшенні проникливості цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів.

Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Salmonella spp.), а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), актиноміцети, спірохети, рикетсії (Rickettsia spp.), хламідії (Chlamydia).

Застосування:

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз та свиней, хворих на артрит, а також при захворюваннях травного каналу, органів дихання, які спричинені мікроорганізмами чутливими до окситетрациклiну, а саме: Bordetella spp., Campylobacter spp., Chlamydia spp, E. coli, Haemophilus spp., Mycoplasma spp., Pasteurella spp., Rickettsia spp., Salmonella spp, Staphylococcus spp. and Streptococcus spp.

Дозування:

Внутрішньом’язово або підшкірно, одноразово у дозі  1 мл на 10 кг маси тіла, при необхідності ін’єкцію повторити через 48 годин.

Якщо доза препарату при введенні перевищує 20 мл – для великої рогатої худоби, 10 мл – для свиней та 5 мл – для овець та кіз, то об’єм ін’єкції розділяють на половину і вводять у різні місця.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до окситетрацикліну, а також тваринам з порушеною функцією печінки та нирок. Не рекомендується застосовувати для коней, собак та котів.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 28 та 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони iз темного скла закритi гумовим корком пiд алюмiнiєву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С.

Термін придатності –2 роки. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від +2°С + 8°С

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————————————————————————–