Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

+ 38 (095) 282-08-83;

info@interchemie.com.ua

(UA)

Лiмоксин-200 ЛА

Стерильний розчин для iн’єкцiй – Для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий розчин жовтого кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

окситетрациклiну (гiдрохлорид) …………200 мг.

Допоміжнi речовини: магнiю окис, натрiю формальдегид сульфоксилат, бензиловий спiрт, моноетаноламин, 2-піролідон, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

Окситетрациклін – антибіотик з групи тетрациклінів. У терапевтичних дозах окситетрациклін діє бактеріостатично, а при вищих концентраціях він може діяти бактерицидно. Механізм дії окситетрацикліну полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії антибіотика з рибосомами, а також у зменшенні проникливості цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів.

Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Salmonella spp.), а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), актиноміцети, спірохети, рикетсії (Rickettsia spp.), хламідії (Chlamydia).

Застосування:

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз та свиней, хворих на артрит, а також при захворюваннях травного каналу, органів дихання, які спричинені мікроорганізмами чутливими до окситетрациклiну, а саме: Bordetella spp., Campylobacter spp., Chlamydia spp, E. coli, Haemophilus spp., Mycoplasma spp., Pasteurella spp., Rickettsia spp., Salmonella spp, Staphylococcus spp. and Streptococcus spp.

Дозування:

Внутрішньом’язово або підшкірно, одноразово у дозі  1 мл на 10 кг маси тіла, при необхідності ін’єкцію повторити через 48 годин.

Якщо доза препарату при введенні перевищує 20 мл – для великої рогатої худоби, 10 мл – для свиней та 5 мл – для овець та кіз, то об’єм ін’єкції розділяють на половину і вводять у різні місця.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до окситетрацикліну, а також тваринам з порушеною функцією печінки та нирок. Не рекомендується застосовувати для коней, собак та котів.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 28 та 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони iз темного скла закритi гумовим корком пiд алюмiнiєву обкатку по 100 мл.

Зберігання Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 150 до 250С.

Термін придатності –2 роки. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 20 до 80С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————————————————————————–