Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

Лiмоксин-25 cпрей

Аерозоль для зовнiшнього застосування

Опис:

Розчин синього кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

окситетрацикліну гідрохлорид

25 мг

генціан віолет

5 мг

Допоміжні речовини: бензиловий спiрт, поліетилен глікол-400, ізопропиловий спирт, хлорид магнію, моноетаноламін, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

Окситетрациклін – антибіотик з групи тетрациклінів. Механізм дії його полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії антибіотика з рибосомами, а також у зменшенні проникливості цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Окситетрациклін має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Salmonella spp.), а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), актиноміцети, спірохети, рикетсії (Rickettsia spp.), хламідії (Chlamydia).

Генціан віолет належить до групи барвників має антимікотичну та антибактеріальну дію проти Staphylococcus spp. Антисептик діє на грампозитивні мікрооргінізми шляхом запобігання нормального синтезу стінки бактеріальних клітин. Крім того генціан віолет дозволяє виділяти оброблену зону.

Застосування:

Лікування великої рогатої худоби, телят, свиней, кіз та овець при захворюваннях поверхневих шарів шкіри, сосків та копит, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну та генціан віолету.

Дозування:

Перед застосуванням флакон ретельно струшують.

Пошкоджену ділянку обробляють препаратом протягом 1-2 секунди з відстані 15-20 см. Перед нанесенням дану ділянку ретельно очищують від сторонніх тіл, ексудату, некротичного матеріалу. Обробляти пошкоджену ділянку необхідно кожні 12 годин до повного одужання.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до окситетрацикліну або генціан віолету.

Застереження:

Немає.

Форма випуску:

Алюмінієвий флакон по 200 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С

Термін придатності – 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————————————————————————–