Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

interhimiofice@gmail.com

Пенстреп-400

Cтерильна суспензiя для iн’єкцiй – Для ветеринарного застосування

Опис:

Суспензiя бiлого кольору для iн’єкцiй.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

Бензилпеніциліну прокаїн

200 000 МО

Дигідрострептоміцину сульфат

200 мг

Допоміжнi речовини: метіл парагідроксибензоат, пропіл парагідроксибензоат, прокаїн гідрохлорид, натрію цитрат, натрію фосфат, натрію формальдегід сульфоксилат, натрію гідроксид, лецитин, cиметікон, ксантан.

Фармакологічні властивості:

Комбінація прокаїну бензилпенiцилiн та дигiдрострептомiцину сульфат діє синергідно.

Бензилпеніциліну прокаїн є бактерицидним антибіотиком пеніцилінового ряду, що діє на грампозитивні та грамнегативні бактерії: Campylobacter spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix, Actinomyces spp, Hemophilus spp., Listeria spp., Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp. Механізм дії його полягає у порушенні синтезу пептидоглікану – мукопептиду клітинної оболонки, що призводить до інгібування синтезу клітинної стінки мікроорганізму, гальмування росту і розмноження бактерій.

Дигідрострептоміцин – аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно на грамнегативні та грампозитивні мікроорганізми (Pasteurella spp., Salmonella spp., E. сoli, Klebsiella spp., Staphylococcus spp. Leptospira spp, Francisella tularensis, Yersinia pestis). Є неактивним проти анаеробів. Порушує синтез білка в рибосомах бактерій, інактивуючи транспептидазу. Бактерицидність аміноглікозидів зумовлена здатністю порушувати білковий синтез внаслідок зв’язування з 30S субодиницею бактеріальної рибосоми.

Застосування:

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз та свиней, хворих на артрит та мастит, а також при захворюваннях травного каналу, органів дихання, сечостатевої системи, які спричинені мікроорганізмами чутливими до бензилпенiцилiну та дигiдрострептомiцину, а саме: Campylobacter spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., E. Coli, Erysipelothrix spp., Haemophilus spp., Klebsiella spp., Listeria spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp. та Streptococcus spp.

Дозування:

Внутрiшньом’язово у дози:

велика рогата худоба – 1,0 мл на 20 кг маси тварини протягом 3 діб.

телята, кози, вівці, свині – 1,0 мл на 10 кг маси тварини протягом 3 діб.

Перед застосуванням флакон ретельно струсити.

Якщо доза препарату при введенні перевищує 20 мл – для великої рогатої худоби, 10 мл – для свиней та 5 мл – для овець та кіз, то об’єм ін’єкції розділяють на половину і вводять у різні місця.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до пеніцилінів та дигідрострептоміцину. Не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам та іншим дрібним травоїдним тваринам, а також тваринам з порушеною функцією нирок.

Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, макролідами, хлорамфеніколом та лінкосамідами.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 21 та 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони iз прозорого скла закритi гумовим корком пiд алюмiнiєву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15°С до +25°С.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від +2°С + 8°С

Термін  придатності- 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

—————————————————————————————————–