Продукция и Люди,
которым можно доверять!

+ 38 (044) 409-26-17, 19, 20

+ 38 (050) 335-98-38;

+ 38 (095) 282-08-83;

info@interchemie.com.ua

(UA)

Вітрофлокс Орал

Оральний розчин для ветеринарного застосування

Склад в 1 мл розчину:

Енрофлоксацин……………………………100 мг

Колістин сульфат ………1 200 000 000 МЕ

Наповнювач…………………..…..…..…. до 1 мл 

 

Фармакологічні властивості:

Енрофлоксацин – належить до антибiотикiв групи фторохiнолонiв. Препарат гальмує синтез ензиму – ДНК–гiрази, що є головним фактором каталізу синтезу ДНК в ядрі мікробної клітини. У результаті, настає швидка бактерицидна дія, ступінь якої залежить від концентрації енрофлоксацину, при цьому загибель чутливих бактерій спостерігається протягом 20–30 хвилин після його застосування. Енрофлоксацин викликає значний постантибіотичний ефект щодо грамнегативних i грампозитивних бактерій, проявляє ефективність як в латентній фазі, так i фазі розмноження бактерiй. Терапевтичної концентрації досягає через 1-1,5 години після введення, зберігаючи її  24 години. Виводиться препарат в основному з сечею, не викликаючи нефротоксичної дії.

Колiстин сульфат – антибiотик полiпептидної групи, який дiє бактерицидно на грамнегативнi бактерiї. Механізм дії колістину полягає у руйнуванні цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів. Колістин взаємодіє з фосфоліпідами і проникає всередину клітини, руйнуючи структуру клітинної мембрани. Проникність бактеріальної мембрани змінюється відразу після контакту з препаратом. Крім антибактеріальної дії, колістин ще зв`язує також фосфоліпід – А і нейтралізує біологічний ефект бактеріального ендотоксину. Виводиться в основному з фекаліями.

Показання до застосування:

 Вітрофлокс Орал ® використовують для лікування свиней, свійської птиці (кури, курчата, індики) при захворюваннях органів дихання, травного каналу та сечостатевої системи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину та колістину: EcoliSalmonella spp., PasteurellaHaemophilus sppCorizaBrucellaspp., Bordetella, Clostridium spp., CampylobacterChlamydiaRickettsia Staphylococcus sppи Streptococcus spp.  Препарат діє проти всіх видів мікоплазм.

Перед використанням препарату необхідно перевірити чутливість збудників.

Протипоказання:

Не застосовувати одночасно з аміноглікозидами(гентаміцин, неоміцин) Не застосувати препарат тваринам з підвищеною чутливістю до колістину, енрофлоксацину, а також тваринам з печінковою та нирковою недостатністю. Не використовувати при виявленні стійкості мікроорганізмів до колістину та енрофлоксацину. Не призначати курям – несучкам, якщо яйця використовується в їжу людям. Не використовувати у вагітних та лактуючих свиноматкам.

Побічні ефекти:

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції, та розлади з боку травного каналу. Застосування для молодих тварин може викликати ураження суглобів.

Дозування і способ застосування:

Перорально з питною водою у дозах:

Свійська птиця (кури, курчата, індики) – 1 л препарату на 2000 л питної води протягом 3-5діб;

Свині – 1 л препарату на 3000 л питної води протягом 3-5 діб.

Медикаментозний розчин має бути єдиним джерелом води під час лікування.

Воду з препаратом потрібно змінювати кожні 24 години.

 

Період повного виведення препарату із організму тварин:

Мясо ……………….9 дней.

Зберігання:

 

Препарат зберігають у сухому темному, недоступному для дітей місці за температури від 150 до 250С. 

Термін придатності – 3 роки.

 

Форма випуску:

Пластикові бутилки по 1000 мл.

———————————————————————————————————————————————————–